Новини » Спорт 22 червня, 2019, 22:02
Британець Льюїс Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Франції у перегонах Формули-1
Британський пілот німецької конюшні «Мерседес» Льюїс Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Франції у перегонах Формули-1 / ukrinform.ua

В Ле-Кастелле триває восьмий етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів у класі болідів Формула-1 – Гран-прі Франції.

Як повідомляє ukrinform.ua, переможцем кваліфікації французького етапу, що відбулася сьогодні, 22 червня, став британець Льюїс Гемілтон («Мерседес»).

Лише на останньому колі кваліфікації на трасі Поль Рікар Гемілтон зумів випередити свого напарника по команді «Мерседес» – фіна Валттері Боттаса. Для Гемілтона це третій поул в сезоні та 86-й в кар’єрі. Також це 60-й поул для «Мерседеса».

Таким чином, завтра, 23 червня, перші дві стартові позиції знову у пілотів «Мерседеса». Гемілтон – перший, Боттас – другий. Третій результат у Шарля Леклера з Монако, який виступає за «Феррарі». Голландець Макс Ферстаппен з «Ред Булл» показав четвертий час.

А от лідер «Феррарі» німець Себастьян Феттель завтра стартуватиме лише з сьомої позиції. Німець на останньому колі програв пілотам «Макларена» – британцю Ландо Норрісу та іспанцю Карлосу Сайнсу-молодшому.

Додамо, що головна гонка Гран-прі Франції відбудеться завтра, 23 червня. Початок – о 16:10 за київським часом.

2019-08-23 07:31 :28