Новини » Політика 22 червня, 2019, 13:05
Балуху приписують порушення, щоб позбавити можливості дострокового звільнення, – адвокат
Володимир Балух. Фото: krymr.com
Володимир Балух. Фото: krymr.com

Володимир Балух, який відбуває покарання в колонії Тверській області РФ, вважає, що керівництво колонії може готувати серйозніші провокації і створити умови, в яких його життю і здоров’ю загрожуватиме небезпека.

Про це заявила адвокат політв’язня Ольга Дінзе, повідомляє Кримська правозахисна група.

Балух «вважає, що проти нього можуть готувати більш серйозні провокації і створити умови, за яких його життю і здоров’ю загрожуватиме небезпека. Він знає про різні чутки, які поширюють про нього, щоб агресивно настроїти інших ув’язнених проти нього», – сказала адвокат.

Також вона нагадала, що зараз Балух знову перебуває в штрафному ізоляторі колонії, куди його відправили на 15 діб за незначне порушення, яке, насправді, було спровоковано співробітниками колонії.

«Володимира Балуха вже неодноразово притягали до відповідальності за незначні порушення, але застосували до нього найжорсткіші покарання у виді тримання в ШІЗО. Ми вважаємо, що все це зроблено для обмеження прав і ще більшого погіршення його становища в колонії. Зараз він вже характеризується адміністрацією колонії як злісний порушник внутрішнього розпорядку. Це означає, що адміністрація колонії використовуватиме це з метою позбавити Балуха умовно-дострокового звільнення. Більш того, як «злісного порушника» його можуть перевести в місце позбавлення волі з більш суворим режимом, ніж зараз», – сказала керівник Крымской правозащитной группы Ольга Скрипник.

Нагадаємо, українського політв’язня Володимира Балуха знову помістили в штрафний ізолятор колонії в Тверській області РФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 23:59 :34