Новини » Політика

За роки незалежності на Донбасі викопали понад 6 000 шахт-копанок

На Луганщині за роки незалежності з’явилося понад 6 тисяч нелегальних шахт-копанок.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив резонер Юрій Михальчишин.

Юрій Михальчишин зазначив, що коли вперше побував на Донбасі, зрозумів, що лихо там давно.

«От проблема цих варварських нелегальних шахт-копанок. Вони більше на Луганщині присутні, не на Донеччині, бо там вугільні пласти підходять до землі. Це такі собі нори, якщо ви не уявляєте. Нори на глибині 5 метрів і довжиною 70 м. Їх іноді у дворах житлових будинків викопують, інколи – на городах, у дібровах, посеред степу. Це 6 або й більше тисяч нір викопано за роки незалежності», – заявив Юрій Михальчишин.

Резонер поставив риторичне запитання: де весь цей час була місцева СБУ, прокуратура, правоохоронні органи, контролюючі органи різних рівнів та інстанцій?

«Я чудово знаю, що весь цей бізнес, так звані копанки, по лінії СБУ, по лінії так званого контррозвідувальних інтересів у сфері державної безпеки курували офіцери діючого резерву СБУ, які були фактично легальними «смотрящими», вибачте за кримінальну термінологію, за оцим бізнесом», – заявив Юрій Михальчишин і додав, що дехто на цьому заробляв мільйони.

Юрій Михальчишин наголосив, що проблема полягає у варварському ставленні до довкілля, яке роками культивували у цьому регіоні.

Як повідомляли, в уряді відзвітували, що зробили для запобігання екокатастрофі через затоплення шахт на Донбасі.Loading...