Новини » Політика 21 червня, 2019, 8:37
Український нардеп постраждав під час протестів в Грузії: напали російські депутати

Російські депутати напали на українського нардепа від партії «Народний фронт» Віктора Єленського після його виступу на акції протесту через обрання головою Міжпарламентській асамблеї православ’я представника Комуністичної партії Держдуми РФ.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Зазначається, що обрання головою МАП російського комуніста Сергія Гаврилова, який крім іншого, брав участь у російсько-грузинській війні, викликало невдоволення серед грузинського народу і в місті почалася акція протесту, де взяв слово Єленський.

Він заявив, що неможливо говорити про православну солідарність, поки одна з країн здійснила акт агресії проти інших православних країн – України, Грузії, Молдови.

«Уроки, які винесли наші країни, говорять нам, що агресора не можна задобрити. Його можна тільки зупинити», – цитує нардепа прес-служба «Народного фронту».

Повідомляється, що після цього виступу російські депутати напали на Єленського – почали штовхати та вигукувати гасла, що виправдовують агресивну політику РФ. Зазначається, що він вийшов до преси та зробив заяву, що не буде брати участі у заході, де російські комуністи намагаються використати православ’я у війні проти православних народів.

Як відомо, протести у Тбілісі спалахнули на ґрунті поведінки депутата російської Держдуми від Компартії РФ Сергія Гаврилова під час Міжпарламентської асамблеї Православ’я, що проходить у Тбілісі. Він звернувся до учасників російською мовою, сидячи у кріслі спікера грузинського парламенту. Зазначається, що така вихідка російського депутата була без узгодження з організаторами засідання.

20 червня у Тбілісі почалися масові протести через скандал з Сергієм Гавриловим. Опозиція висунула вимогу про відставку спікера, голів МЗС і прикордонної служби, а згодом спробувала взяти штурмом парламент. Вночі поліція розігнала людей за допомогою сльозогінного газу, але згодом вони повернулися. Деяких постраждалих внаслідок розгону негайно оперували. За даними медиків йдеться про кілька сотень постраждалих, серед них і журналісти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 11:12 :19