Новини » Політика

У ВР ініціюють позачергову сесію, щоб ухвалити закони проти педофілів

ZIK

У Верховній Раді ініціюють позачергове засідання наступного четверга, 28 червня, щоб ухвалити два законопроекти, які спрямовані на боротьбу з педофілією.

Про це під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко.  

На позачерговому засіданні Олег Ляшко пропонує ухвалити два закони. Один із них – проєкт закону № 6607 (про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього)) – про відкритий реєстр педофілів. А також законопроєкт № 6449 (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої чи малолітнього, неповнолітньої чи неповнолітнього та особи, яка не досягла статевої зрілості) про хімічну кастрацію педофілів.

«За минулі п’ять місяців в Україні майже 160 дітей постраждали від сексуальних злочинів. Лише минулої доби на Запоріжжі нелюд згвалтував трирічну дитину», – заявив Ляшко.

Він нагадав про інші злочини проти дітей, зокрема, трагею, що сталася із 11-річною Дарією Лук’яненко. Нардеп закликав відкинути політичні питання та суперечки і зібрати необхідні 150 підписів за проведення позачергової сесії, щоб зупинити епідемію насильства проти українських дітей.

Як повідомляли, 19 червня тіло 11-річної Даші Лук’яненко, яка зникла 13 червня в Іванівцях Одеської області, виявили в одному з домогосподарств селища.

Підозрюваний у вбивстві 11-річної дівчинки на Одещині зізнався у скоєному.Loading...