Новини » Політика 21 червня, 2019, 0:06
Шуфрич заявив про особисту ненависть до Порошенка
ZIK
ZIK

До Петра Порошенка в мене була особиста ненависть, бо від його рішення залежало закінчити конфлікт на Донбасі. Про Зеленського наразі ще так не говорю.

Про це в ефірі програми «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Нестор Шуфрич.

Пан Шуфрич розповів, що дуже негативно ставиться до колишнього Президента України Петра Порошенка, а до Володимира Зеленського поки що позитивно, хоча вже бачить певні недоліки.

«До Порошенка у мене була особиста ненависть – вважаю його ворогом України. Про Зеленського поки що так не говорю. Ми знайдемо шляхи коректного тиску на Зеленського. Просто я бачу, що він трохи розклеївся, може ще не зорієнтувався, не навчився. Але мене турбує, що 22 другий день, як наші хлопці могли б бути вдома», – зазначив політик.

Також, за його словами, він певний час працював на Порошенка й разом з Володимиром Медведчуком був задіяний у зустрічі щодо припинення вогню на Донбасі. Зокрема він переконаний, що від рішення Порошенка залежало закінчити конфлікт, і тому в нього склалося таке негативне ставлення до нього.

«Люди дивувалися, чому я це роблю, казали, що це ворог України, а я з Віктором йому мир привожу. Я це робив для України, а не для Порошенка. Було організовано три зустрічі: перша – 23 червня, друга – 27 червня, а тертя мала відбутися 1 липня. І саме перед тим, вночі, Порошенко по телебаченню заявив, що Україна в одноосібному порядку виходить із режиму припинення вогню. На той час «ДНР», «ЛНР» вже погодились на режим припинення вогню. Після цього був Ілловайськ і Донецький аеропорт», – зауважив Шуфрич.

Окрім цього, пан Шуфрич вважає, що у партій Юлії Тимошенко та Петра Порошенка разом було приблизно 20% підтримки, але з'явився Славко Вакарчук і зараз відтягує голоси у ЄС, за що він дуже вдячний йому.

«Володимир Зеленський був вироком для Порошенка, а Вакарчук, я дуже сподіваюся, буде його могильником. Він вже забиває цвях у політичний гріб Порошенка, і це буде справедливо. А потім ми з ними якось домовимося, як витягувати нашу країну і зробити українців щасливішими», – констатував гість програми.

Як повідомляли, на позачергових виборах до ВРУ наразі мають шанс потрапити п’ять партій. Про це свідчать результати опитування, проведеного КМІС з 26 травня до 7 червня. Так, за президентську партію «Слуга народу» готові проголосувати 48,5% опитаних українців, які визначились із вибором.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 13:04 :55