Новини » Суспільство 21 червня, 2019, 4:56
Росія має заплатити за агресію в Україні, – Цибулько закликав фіксувати усі завдані збитки
ZIK
ZIK

Україні слід фіксувати усі збитки, що завдала Росія під час збройної агресії. Хоч окупант і нехтує міжнародним правом, має бізнес-партнерів у Європі, рано чи пізно йому доведеться розплатитися за завдану шкоду.

Про це в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Цибулько.

«Канцлер Німеччини Ангела Меркель дуже залежна від бізнесу. П’ять тисяч німецьких корпорацій працюють на російському ринку. Її політичні опоненти «сидять» в нафтогазовому секторі Росії. Маю на увазі колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера і його послідовника – Франка-Вальтера Штайнмайєра, який є одним з прихильників діалогу з РФ», – розповідає політолог.

Володимир Цибулько переконаний, що діалог між Німеччиною та Росією відбувається за кошт України.

«Навіть такий ситуативний німецько-російський діалог має величезний вплив. Тож нехай замість Криму, Німеччина віддасть нам, наприклад, Тюрінгію і продовжує стосунки з Росією. Однак, звісно, німці ніколи на це не підуть», – підкреслює експерт.

Однак Цибулько впевнений у тому, що серед можливих шляхів виходу з російсько-української війни є посилення ролі Європи.

«Чи є ефективним тиск Європи на Росію? Я вважаю, що без доручення США навряд чи вийде примирити агресора», – зауважив політолог.

Хоч Росія і не дотримується жодних пунктів міжнародного права, але Україні треба зафіксувати всі збитки, які нанесла агресія економіці, наголошує Володимир Цибулько.

«Українська економіка страждає і через тарифну політику. Зараз ми у дивній ситуації, коли населення платить більше, а ніж промисловість», – наголошує Володимир Цибулько.

Політолог вбачає вирішення газової проблеми в реалізації альтернативних джерел енергетики.

«Альтернативні види енергетики допоможуть відв’язатися від газохімії. Талановиті українці вже будуть на своїх дахах сонячні електростанції. До слова, Україна займає перше місце в Європі за темпами розвитку альтернативної енергетики», – додає політолог.

Нагадаємо, політолог Володимир Цибулько пояснив, як європейські лідери тестують нового Президента України.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 05:34 :40