Новини » Світ 21 червня, 2019, 2:50
Посольства США та Британії в Грузії відреагували на протести біля будівлі парламенту в Тбілісі
Протести в Тбілісі
Протести в Тбілісі

Посольство США і Великобританії в Грузії висловили занепокоєння щодо масштабного протесту біля будівлі парламенту в Тбілісі.

Про це повідомляє Інформатор.

Так, посольство США в Грузії уважно стежить за подіями в Тбілісі подіями і закликає всі сторони зберігати спокій і постійно діяти в рамках конституції.

«Ми уважно стежимо за подіями, що відбуваються сьогодні ввечері в Тбілісі, в парламенті Грузії. Ми розуміємо ту біль, яку сьогодні відчувають багато людей. Ми закликаємо всі сторони зберігати спокій, проявляти стриманість і діяти в рамках конституції», – йдеться в заяві посольства.

У зв’язку з останніми подіями в Грузії з заявою виступило і посольство Великобританії в цій країні. Посольство Великобританії в Грузії закликає всі сторони зберігати спокій і діяти в рамках закону. «Ми стежимо за подіями, що відбуваються в Тбілісі перед парламентом. Ми добре розуміємо стурбованість громадськості в зв’язку з сьогоднішніми подіями. Закликаємо сторони зберігати спокій і діяти в рамках закону», – йдеться в заяві посольства.

Нагадаємо, 20 червня, в Тбілісі почалася багатотисячна акція протесту. Опозиція зажадала відправити у відставку голову парламенту Іраклія Кобахідзе, главу МВС Георгія Гахар і керівника Служби державної безпеки Вахтанга Гомелаурі. Пізніше в Тбілісі представники спецназу застосували проти протестувальників сльозогінний газ біля будівлі парламенту. Глава МВС Грузії заявив про готовність піти у відставку на тлі масштабних протестів біля будівлі парламенту в Тбілісі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 17:11 :29