Новини » Політика

Переселення Зеленського з Банкової назвали «пересуванням меблів»

ZIK

Велосипеди, «носочки» – це все добре, але не в цьому суть Президента. Не меблі треба пересувати, розумієте? І питання, в якому приміщенні сидітиме Президент, сьогодні не хвилює людей. Вони не за це вибирали Зеленського.

Про це в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Євген Балицький.

Він прокоментував ідею Володимира Зеленського щодо переміщення Адміністрації Президента з центру Києва. Пан Балицький зауважив, що переїзд – це добре, але українці чекають не цього.

«Навіть я чекаю іншого. Коли я голосував, я чекав на інші кроки. Так, велосипеди, носочки – це все добре, але не в цьому суть Президента. Не меблі треба пересувати, розумієте! І питання не в тому, чи це приміщення радянське, чи ні. Це сьогодні не хвилює людей, вони не за це вибирали Зеленського!», – наголосив політик.

Разом з тим Євген Балицький зазначив, що на будівництво нового офісу Президента мають витрачатися не гранатові, а державні кошти.

«Це нормально, що на таку справу мають витрачатися державні гроші. Це ж буде державна установа. Не потрібно брати гранти, бо їх треба відпрацьовувати. Гранти часто отримують за щось. Ти маєш відпрацювати на якусь компанію.

Але ми вже ліс в Карпатах повирубували і віддали під ці МВФівські норми. Ми постійно щось комусь повинні віддавати. Але ж ми сильна країна! Ми маємо створити українську модель!» – акцентував нардеп і додав, що будувати в українських умовах новий офіс Президента за кошти держави – некоректно, тому ідея про переїзд з Банкової виглядає безглуздою.

Як повідомлялося, Адміністрація Президента активно шукає приміщення, в якому можна безпечно оселити главу держави та його команду. З-поміж імовірних варіантів є Український дім. Там кажуть, що навіть вже зробили проект, як можна розмістити новоселів. А от Мінрегіонбуд пропонує Зеленському перенести урядовий і діловий квартал у район Теличка.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...