Новини » Політика

Найбільше Москва боїться пробудження згуртованості й готовності до наступу, – Михальчишин

ZIK

Росіяни вкрай бояться пробудження в Україні настрою всезагальної мобілізованості, згуртованості та готовності до агресивних наступальних дій. Саме тому вони не скористаються нашою нинішньою слабкістю.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.

Пан Михальчишин підкреслив, що Україна «нашпигована» російськими диверсантами ще з 1918-го року, коли гібридне проникнення і агресія погубили молоду УНР.

«Вони нікуди звідти не дівалися, але й протидія їм з того часу не нарощувалася. Все розповідалося на рівні красиво виписаної легенди і міфогеми», – зауважив гість програми.

А відповідаючи на запитання ведучої, наскільки сьогодні захищені українці та стратегічні об’єкти держави, пан Михальчишин зазначив наступне:

«Я не розумію, чому вони (Москва, - ред.) дотепер не скористалися нашою слабкістю, крім як свідоме їхнє небажання ескалації антиросійських настроїв в Україні.

Після таких терактів, до проведення яких вони не мають ніяких перешкод, не віртуально вигадана русофобія з’явилася в Україні, а цілком конкретна хвиля народної ненависті у стилі часів Хмельницького, Виговського і Дорошенка, коли всі – це ворог, будь-які прояви ворожої активності треба ліквідовувати, ворога треба добивати і тут, і в його лігві аж до кінця.

Росіяни вкрай бояться пробудження в Україні настрою всезагальної мобілізованості, згуртованості і готовності до агресивних наступальних дій. Тому вони цього не роблять. Це моя версія. Не претендую на якусь унікальність пояснення, або всеохопність інтерпретації, але мої думки саме такі», – підкреслив експерт із питань безпеки.

Нагадаємо, раніше Юрій Михальчишин заявляв про необхідність реформування української контррозвідки.Loading...