Новини » Політика 21 червня, 2019, 1:16
Ляшку не варто йти на конфронтацію із Зеленським, – Москалюк
ZIK
ZIK

Зважаючи на рейтинг підтримки Володимира Зеленського, у найближчій перспективі Олегу Ляшку не варто конфліктувати з президентом. Адже, це не буде політично вигідно – тим самим він може зменшити власну електоральну підтримку.

Про це в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK розповів політичний аналітик та кандидат юридичних наук Олександр Москалюк.

«За моїми відчуттями Олег Ляшко почав дуже сильно нервувати. Його нервозність переноситься на його поведінку та втрату відчуття критичного мислення», – сказав Москалюк.

До того ж експерт вважає, що деякі депутати вже настільки звикли до статусу народного депутата, що їм досить складно уявити себе без мандата. Олег Ляшко у цьому питанні не виняток.

«Через майбутні вибори емоції у Олега Ляшка є надзвичайно бурхливі. Але мені здається, що вони ірраціональні», – наголосив Москалюк.

За його словами, Ляшку треба зважати на рейтинг підтримки нового президента і не надто конфліктувати із Зеленським. Адже це може обернутись проти самого «радикала».

«На сьогодні в президента Зеленського високий рейтинг. Тому йти, фактично, в контри з ним навряд чи є виправдано політично. Принаймні, в найближчій перспективі. Звичайно, все може змінитися, але мені здається, що тим самим він себе заганяє в зменшення своєї електоральної підтримки, що власне і відбувається», – додав Москалюк.

До слова, його колега політолог Петро Охотін, коментуючи події довкола питання можливого реваншу проросійських сил заявив, що сигнали з «зеленої» Банкової щодо Донбасу налаштовують проти Зеленського частину проукраїнського електорату з Центру та Заходу, і цих виборців «підхоплюватиме» якраз Олег Ляшко.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 09:06 :39