Новини » Львів 21 червня, 2019, 23:30
Львівська міськрада звинуватила Гриневич в агітації і не впустила у школу
ZIK
ZIK

У Львові міністерку освіти Лілію Гриневич не впустили в одну зі шкіл. У Міськраді заявили, що очільниця МОН – тепер кандидат у нардепи, тож такий візит сприйняли як політичну агітацію.

Про це йдеться в програмі «Перші про головне.Львів» на телеканалі ZIK.

Міністерку освіти Лілію Гриневич не пустили у львівську школу, де вона планувала зустрітись із тренером НУШ. Про це пані Гриневич написала у своєму Фейсбуці.

У Львівській міськраді пояснили: рекомендували представникам чиновниці написати звернення на проведення зустрічі, адже розцінювали її візит як політичну агітацію напередодні парламентських виборів. Мовляв, це неприпустимо в стінах освітніх закладів. Коли такого звернення не отримали, міські чиновники не надали доступу до приміщення.

«Зважаючи на те, що зараз держава перебуває у виборчому процесі, міністр є зареєстрованим кандидатом у народні депутати, і те, що відбувається – очевидна політична агітація. Управлінням освіти було рекомендовано організаторам цієї зустрічі звернутися офіційно до міської ради», – пояснила начальниця Управління освіти Львова Зоряна Довганик.

Втім Гриневич заявила, що однаково зустрілася з освітянами – на нейтральній території.

«Я як міністр повинна зрозуміти, як впроваджується «Нова українська школа» на місцях. Зрештою, ми даємо субвенції на НУШ, на кабінети, і я повинна побачити, як ці субвенції реалізовуються на місцях. Зокрема і в місті Львові є такі субвенції», – пояснювала Лілія Гриневич.

Як повідомлялось, Лілія Гриневич увійшла до політичної сили «Українська стратегія Гройсмана». Вона вже відвідувала навчальні заклади в інших містах. Зокрема під час свого робочого візиту на Прикарпаття міністерка проінспектувала Ліцей енергетичних технологій.

«Перші про головне. Львів»

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 08:28 :41