Новини » Політика

Купрій вважає, що узурпація влади пов'язана з призначенням Гройсмана

ZIK

Подача пропозиції про обрання Володимира Гройсмана прем'єром від неіснуючої коаліції – це була узурпацією влади. Зараз вже може початися розслідування цього факту.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Віталій Купрій.

Пан Купрій розповів, що після рішення Конституційного Суду, щодо конституційності указу про дострокове припинення повноважень Верховної Ради, він подав заяву в СБУ щодо незаконного захоплення влади попереднім керівництвом держави.

«Коли 14 квітня 2016 року від неіснуючої коаліції була подана пропозиція про обрання Володимира Гройсмана прем'єром та керівником уряду – це була узурпаця влади. Пан Бакай, який зараз виконує обов'язки очільника СБУ, вже може почати розслідування», – зазначив політик.

Також, за його словами, на даний момент в прокуратурі залишилася вся стара мафія, тому покарати злочинців неможливо без зміни Генерального прокурора і його підданих. Зокрема, він додав, що має велике бажання попрацювати Генпрокурором.

«Я написав пану Зеленському лист і запропонував, що якщо буде відкритий конкурс на посаду Генерального прокурора, я готовий взяти в ньому участь. Я обіцяю, що якщо я виграю його, то ці люди, які знущалися над нашою країною стільки років, будуть притягнуті до відповідальності», – наголосив Купрій.

Зокрема він розповів, що всі попередні прокурори продали справи і знищили докази щодо тих, хто грабував країну за часи Януковича, і їх дуже важко притягнути до відповідальності, але матеріали щодо Укроборонпрому та Іловайська ще свіжі, і це можна розслідувати.

«Ми знаємо дуже багато речей, які були з тендерами, махінації з захопленням газових родовищ –  це все робив режим Порошенка. Поки воно свіже, це можна розслідувати. Є велика небезпека, якщо прийде нефаховий або невольовий Генеральний прокурор і не зможе це довести до логічного кінця. Тому буде велика зневіра до нинішнього Президента», – переконаний гість програми.

Нагадаємо, прес-секретар президента Юлія Мендель на своїй сторінці у Фейсбук написала, що Конституційний Суд України визнав конституційним Указ Володимира Зеленського про розпуск Ради.

Пізніше Мендель видалила повідомлення, а в КСУ заявили, що розгляд справи продовжується.

Однак згодом стало відомо, що Конституційний Суд визнав конституційним Указ Президента «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».

Читайте більше новин на тему: Гройсман

Loading...