live
Новини » Політика

«Клон» партії Порошенка: політолог назвав проблему партії Гройсмана

ZIK

Проблема Володимира Гройсмана та його політичної сили полягає у тому, що вона нічим не відрізняється від партії Петра Порошенка – ані програмно, ані ідеологічно.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Кирило Молчанов.

«Він (Володимир Гройсман, – ред.) може сто разів сказати, що ми з Петром Олексійовичем дуже різні, але виборець їх не розрізняє і сприймає, по суті, як молодшого партнера колишнього Президента. До речі, така ж ситуація між Опозиційним блоком та Опозиційною платформою. Там теж одні й ті самі тези, одні ідеологічні засади, але оскільки рейтингу в Опозиційного блоку немає, то він не сприймається виборцем, як щось інше», – заявив Кирило Молчанов.

З його слів, коли існують два політичні проєкти – майже клони, то голоси підуть до того, що є більш рейтинговим, хто більше сприймається виборцями та є переконливішим.

«Тому Гройсман так і не зміг, поки він голова уряду, запропонувати українцям, чим він відрізняється від Петра Олексійовича Порошенка», – заявив Кирило Молчанов.

На його думку, те, що Володимир Гройсман нині іде до ВРУ, пояснюється виключно амбіціями та бажанням позбутися ярлика «другого після Президента».

«Щоб бути самостійним політиком, треба йти в окреме плавання», – резюмував політолог.

Як повідомляли, 7 червня відбувся з’їзд партії «Українська стратегія» Володимира Гройсмана.

Додамо, до першої десятки політичної сили «Українська стратегія» увійшли чинні урядовці.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

Loading...