Аналітик помітив «політичне прокляття» одного з кандидатів до Ради

ZIK

Можна згадати уже численні спроби Анатолія Гриценка балотуватися чи то до Верховної Ради, чи то на пост президента. Усі вони були приречені на провал. Мабуть, це таке його політичне прокляття.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK пожартував керівник Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків (CLAPRI) Михайло Дяденко.

За даними Центру «Соціальний моніторинг», серед політиків, яких українці хотіли б бачити у Верховній Раді, перше місце отримав Анатолій Гриценко, користуючись підтримкою 43% опитаних.

Разом з тим, за даними соціологічних опитувань, його партія «Громадянська позиція» не зможе подолати прохідний бар’єр під час майбутніх парламентських виборів.

«Мабуть, це таке політичне прокляття пана Гриценка. Ми пам’ятаємо його неодноразові спроби балотуватися. Всі вони були приречені на провал», – зіронізував аналітик.

Однак, він знайшов і більш логічне пояснення таким результатам політичної кар’єри Анатолія Гриценка, яке пов’язане з поганою роботою його політтехнологів.

«Вся справа у політтехнологах, які працюють з Анатолієм Гриценком і «Громадянською позицією». Абсолютно невиразна виборча кампанія, гасла, які не торкаються сердець українців. Тому ми і маємо такий результат», – пояснив Михайло Дяденко.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко представив першу п’ятірку своєї партії, куди, крім нього, увійшли Дмитро Добродомов, Микола Томенко, Микола Катеринчук та Марина Соловйова. Сам Гриценко заявив про готовність сформувати та очолити уряд.
Loading...