Новини » Політика 20 червня, 2019, 14:23
Зниження тарифів та «Роттердам-»: Експертка проаналізувала виконання обіцянок Зеленським
ZIK
ZIK

Ще під час передвиборчої кампанії команда Володимира Зеленського декларувала зниження тарифів. Однак, тут треба розуміти, що ціна на такі послуги залежить від міжнародних зобов’язань, які Україна змушена виконувати.

Таку думку в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK висловила засновниця ГО «Незалежний центр аналізу політики» Альона Гурківська.

Коментуючи виконання обіцянок Володимиром Зеленським, вона наголосила: питання зниження тарифів справді не входить до повноважень президента. Хоча й погодилась, що це компетенція його команди.

«Ще коли була президентська кампанія його команда декларувала, що буде зниження тарифів і економічно жити стане легше. Але щодо цієї обіцянки маємо розуміти: є й міжнародні зобов’язання, які мусимо виконувати. У тому числі – перед МВФ», – наголосила Гурківська.

Вона зазначила: у зобов’язаннях, які взяла на себе Україна, вказана однакова ціна для підприємств та приватних осіб.

Окрім того, ще однією обіцянкою, на яку експертка звернула увагу, є впровадження енергоринку.

«Нам обіцяли, що енергоринок запуститься вже з цього року, однак наразі в законопроекті, який «переводив» «Роттердам+» на «Роттердам-», сказано, що запуск енергоринку відбуватиметься з 1 липня 2020 року. Це дуже важлива деталь в демополізації всієї структури, маємо на це звертати увагу», – розповіла Альона Гурківська.

Як повідомлялось раніше, представник президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус заявив, що Володимир Зеленський ніде напряму не обіцяв зниження тарифів на комунальні послуги для населення.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 08:10 :24