Новини » Політика 20 червня, 2019, 16:30
Зеленський скасував низку указів
Президент України Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua
Президент України Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський одним указом скасував дію 61 указу президента в економічній сфері, підписаних з 1991 до 2000 року президентом Леонідом Кравчуком і Леонідом Кучмою. Документ розміщений на президентському сайті.

Під час виступу на форумі «Діалог влади і бізнесу», Зеленський заявив, що в Адміністрації президента проведена повна ревізія указів. Зокрема, зазначив президент, скасовується указ про «про драконівські штрафи за порушення касової дисципліни, обмеження на встановлення нотаріусами цін на свої послуги», – повідомляє РБК-Україна.

Серед скасованих указів, такі документи, як указ від 19 грудня 1991 року № 9 «Про тимчасові невідкладні заходи щодо посилення боротьби зі спекуляцією та незаконною торговельною діяльністю».

Також скасовано указ від 12 червня 1995 року № 436 «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» і указ від 10 липня 1998 року № 762 «Про впорядкування справляння плати за вчинення нотаріальних дій».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський перейменував «Адміністрацію президента» на «Офіс президента».

Відзначимо, за даними опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 8-12 червня, половина громадян України (50%) очікують від президента Володимира Зеленського вирішення питання припинення вогню на Донбасі, 38% – зниження комунальних тарифів.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 07:32 :31