«Вбачаю сексизм у моїй «історії трьох»: Баласинович організує жіночий рух

ZIK

Якщо говорити про Верховну Раду і про 450 депутатів, більшість з яких – чоловіки, то, ви знаєте, скільки було скандалів з коханками, скільки депутатів переписувалися із ними в залі засідань, і журналісти це фіксували, але такого розголосу не було. Тому я у своїй історії відверто вбачаю сексизм.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявила голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович.

Наталія Баласинович, коментуючи скандальне відео, на якому вона нецензурно висловлюється на адресу співрозмовниці за кадром, пояснила, що відео було зняте ще два роки тому її чоловіком, радником мера Києва, у той день, коли вона виявила, що її сім’я розпалася, бо в чоловіка є коханка.

Також чиновниця заявляє, що інформація про те, нібито вона не дає згоди на розлучення, не відповідає дійсності. Наталю Баласинович обурює і той факт, що суспільство так бурхливо та ще й в медійному просторі обговорює її приватне життя.

«Мій чоловік зробив мені такий образ, якому я в реальному житті не відповідаю. Та й хіба ніхто ніколи в емоційному стані не вживає слів поганих? Всі українці просто ідеальні! Лише я стала такою зіркою. Усі перестали обговорювати візит Зеленського до Берліна, перестали обговорювати стан Меркель, але всі обговорюють Наталію Баласинович», – зауважила чиновниця.

Наталія Баласинович каже, що в цій ситуації вона вбачає елементи сексизму.

«Якщо проговорити про Верховну Раду і про 450 депутатів, більшість з яких – чоловіки, то ви знаєте, скільки було скандалів з коханками, скільки депутатів переписувалися із ними в залі засідань, і журналісти це фіксували, але такого розголосу не було. Я відверто вбачаю у цьому сексизм, бо домашня історія цинічно передана моїм чоловіком Олександру Дубінському, який сьогодні є кандидатом по нашому округу від партії «Слуга народу», – наголосила гостя програми.

Окрім цього, Баласинович розповіла, що після того, як її домашню сварку політизували і використали для власного піару й для здобуття власних рейтингів, вона буде працювати для того, аби такі історії не траплялися з іншими жінками.

«Думаю, я організую якийсь жіночий рух», – заявила голова Васильківської районної ради.

Як відомо, голову Васильківської райради Київської області Наталію Баласинович виключили з виборчого списку «Європейської солідарності». Баласинович пояснює, що самостійно прийняла таке рішення, щоб не псувати репутацію партії скандалом, який стосується виключно її сім’ї.  

Також нагадаємо, що зі списку «Слуги народу» виключили уже щонайменше 7 кандидатів.

Loading...
Loading...
Loading...