Новини » Події

Увага розшук: слідчі поліції оприлюднили фоторобот імовірного нападника на журналіста Комарова

Фото: Національна поліція України

Національна поліція України оприлюднила фоторобот імовірного нападника на журналіста Вадима Комарова.

Про це повідомляє у Facebook Національна поліція України

«Чоловік має високий зріст, худорляву статуру. Він був одягнений у чорний одяг, на голові мав кепку. Саме його поліцейські шукають як ймовірного нападника на черкаського журналіста Вадима Комарова», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, після нападу на початку травня Вадим Комаров переніс кілька операцій та перебував у реанімації, а сьогодні вночі помер.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив, що з дозволу слідчих прийнято рішення оприлюднити фоторобот ймовірного нападника на черкаського журналіста Вадима Комарова.

Фото: Національна поліція України
Фото: Національна поліція України

«Це чоловік високого зросту (близько 190 см), має худорляву статуру, сутулиться. Голова чоловіка голена або повністю лиса. У день скоєння злочину чоловік був одягнений у чорні куртку і штани. На голові – бейсболка чорного кольору з емблемою. Взуття – черевики типу «берці» радянського зразка.

При ходьбі чоловік робить досить широкий крок. Звертаємося до громадськості та всіх представників засобів масової інформації по допомогу в ідентифікації ймовірного нападника. Будь-яка ваша інформація щодо підозрюваного може бути корисною для слідства», – наголосив очільник Національної поліції.

Фото: Національна поліція України
Фото: Національна поліція України

 Loading...