Новини » Світ 20 червня, 2019, 22:11
Учасники акції протесту в Тбілісі увірвалися в будівлю парламенту
Протести в Тбілісі
Протести в Тбілісі

Учасники акції протесту в Тбілісі увірвалися в будівлю парламенту. Мітинг почався після того, як в парламенті виступив депутат Держдуми, член КПРФ Сергій Гаврилов.

Про це повідомляє minval.az.

У ці хвилини учасники акції протесту в Тбілісі увірвалися в будівлю парламенту Грузії. Поліція, оснащена кийками і щитами, намагається зупинити їх вторгнення», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що поліція не застосовує кийки або інші спецзасоби, намагаючись мирно витіснити учасників акції з території парламенту.

Один з лідерів опозиційної партії «Європейська Грузія» Гігі Угулава заявив, що мітинг триватиме до тих пір, поки Кобахідзе не піде у відставку. За його словами, організатори акції протесту також вирішили вимагати відставки глави МВС Георгія Гахар і глави СГБ Вахтанга Гомелаурі.

Мітинг почався після того, як в парламенті виступив депутат Держдуми, член КПРФ Сергій Гаврилов.

20 червня в складі російської делегації він відкрив сесію Міжпарламентської Асамблеї православ’я сидячи на місці Кобахідзе в залі пленарних засідань парламенту. Його виступ перервали депутати опозиційних партій «Європейська Грузія» і «Єдиний національний рух», які заблокували трибуну.

Після цього російська делегація повернулася в готель, де зупинилися її учасники. У цей час у будівлі зібралися протестувальники, які вимагали від Гаврилова публічних вибачень.

Після закінчення терміну учасники акції увірвалися на територію парламенту.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 12:23 :54