Новини » Світ 20 червня, 2019, 14:37
У трубопроводі «Дружба» знову зафіксували забруднення. Транзит нафти до Польщі призупинили
Нафта. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Нафта. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

На ділянці нафтопроводу «Дружба» між Білоруссю та Польщею 19 червня зафіксували нове забруднення нафти хлорорганічними сполуками. Після цього Польща призупинила прокачування нафти.

Про це повідомляє російський РБК з посиланням на російську нафтову компанію Транснефть.

Нове забруднення виявили 19 червня після проведення аналізу на пропускному пункті «Адамова застава», через який російська нафта надходить з Білорусі до Польщі. Після виявлення забруднення польська сторона призупинила транзит російської нафти, який відновили 10 червня.

Водночас зранку 20 червня прокачування російської нафти знову відновили.

Нагадаємо, 21 квітня у Білорусі повідомляли, що нафта, яку туди постачає Росія, має високий вміст хлорорганічних сполук, які можуть пошкодити обладнання НПЗ.

22 квітня Білорусь обмежила експорт нафтопродуктів до інших країн. Частка білоруського палива на українському ринку складає близько 33%.

23 квітня стало відомо, що російська низькоякісна нафта надійшла до Польщі та України.

Згодом стало відомо, що Польща та Німеччина відмовилися від низькоякісної російської нафти, яку купують через нафтопровід «Дружба».

25 квітня компанія «Укртранснафта» припинила транзит російської нафти по магістральному нафтопроводу «Дружба», який проходить через територію Білорусі. Про відмову від купівлі Нафти повідомили й у Словаччині.

Збитки від отримання неякісної нафти з Росії у Білорусі оцінили у 100 мільйонів доларів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 20:51 :19