У «Свободі» прогнозують обрання «надто проросійського парламенту»

ZIK

Наступний парламент буде менш проукраїнським і патріотичним. Він буде надто проросійським.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Михайло Головко.

«Наступний парламент буде менш проукраїнським і патріотичним. Він буде надто проросійським. Реванш проросійських сил, які сьогодні мають досить високий рейтинг, налаштовує на те, що нас очікує велика загроза. Є загроза відмотування усіх подій. Зокрема у питанні декомунізації, української мови, національної безпеки й курсу країни», – вважає народний депутат.

Окрім цього, Головко застерігає, що Україна може втрати всі здобутки, які досягла під час Революції Гідності, не ставши російською колонією.

Також чинний нардеп побоюється, що в наступному парламенті може не бути сил, які зможуть протистояти проросійському реваншу.

«"Слуга народу" зі своїми "котами в мішку" і з тими кандидатами, яких не зрозуміло де збирають і шукають, нічого не зможе зробити. Або навпаки, нові сили будуть їхніми сателітами. Навіть маючи більшість, вони зможуть програвати досвідченішим політикам, які будуть ставити їм пастки.

А хто це зможе зробити? Вакарчук як "нове обличчя"? Він вже був у політиці, він нічого не зробив і вирішив, що співати вигідніше. Хто знає, може і цього разу він так само вирішить. І хіба він зі своїми співаками зможе зупинити Бойка і всю цю проросійську банду? Звісно, що їм цього не вдасться зробити»,– переконаний гість програми.

Тому, наголосив нардеп Головко, українські націоналісти сьогодні відкинули власні амбіції, інтереси і об’єдналися для того, щоби завести фракцію націоналістів у парламент, «яка буде стовпом, і яка не дасть можливості промосковському реваншу».

Нагадаємо, за даними соціологічного опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» протягом 6-9 червня, лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 47,5% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

Також наразі долають прохідний бар’єр «Опозиційна платформа – За життя» (10,4%), «Європейська Солідарність» (7,9%), «Батьківщина» (7,5%) та партія «Голос» (6,4%). Партію «Сила і честь» готові підтримати 4,3%, «Радикальну партію» – 2,5%, партію «Громадянська позиція» – 2,4%, Рейтинг інших політичних сил – менш як 2%.

Читайте більше новин на тему: вибориLoading...