Новини » Політика 20 червня, 2019, 16:06
Тест від Макрона для Зеленського: Цибулько дав оцінку поведінці Президента України
ZIK
ZIK

Наразі не слід очікувати «проривних» зустрічей Президента України зі світовими лідерами. Міжособистісні міжнародні контакти лише переходять від Петра Порошенка до Володимира Зеленського, якого вже встиг «протестувати» Еммануель Макрон.

Про це в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Цибулько.

«Президент України Володимир Зеленський заявляв, що буде прямувати у Канаду, аби налагодити там зв’язки. Ймовірно, один з наступних його закордонних візитів буде саме туди», – каже експерт.

Політолог Цибулько звертає увагу на стосунки Президента України Володимира Зеленського з очільником Польщі Анджеєм Дудою.

«Зеленський уже мав позитивну зустріч з Дудою. Тому, думаю, що Польща у майбутньому матиме більш інтенсивний діалог з Україною. Мабуть, всі очікують зустрічі Нормандської четвірки. Подивимося, де буде прокладено межу компромісу, на що готова піти Україна на чолі зі Зеленським», – говорить політолог.

Володимир Цибулько вважає, що допоки Німеччині та Франції будуть вигідні стосунки з Росією, країни не припинять торгівлю з окупантом.

«В заявах Еммануеля Макрона пролунала ідея щодо створення інвестиційного фонду з французького бізнесу. Попри те що проти Росії діють санкції, Німеччина і Франція нарощують економічні відносини з агресором. Очевидно, ці стосунки будуть в стані перекрити українські збитки за рахунок російського ринку», – зазначає політолог.

Водночас Цибулько додав: Володимир Зеленський – суперечлива постать. З одного боку він починає війну з різними інститутами влади, з другої сторони – опирається на логіку МЗС, професіоналізм міністерства.

«Бачимо, що Зеленський не ризикнув вийти за міністерські рамки, перетягнути ковдру на себе. Він довірився дипломатам і професіоналам. Чи стали закордонні візити Президента України програшними? Я вважаю, що ні. Очевидно, хтось чекав проривних зустрічей. Але так не буває», – наголошує експерт.

Зараз персоніфіковані стосунки з європейськими лідерами по трохи переходять від Петра Порошенка до Володимира Зеленського, пояснює політолог.

«На зустрічі з главою Франції Зеленський поводився ненав’язливо. Але коли Макрон, начебто, обмовився, наш президент дав жорстке пояснення. Цей тест Зеленський помітив і відбив», – додає Володимир Цибулько.

Нагадаємо, під час своєї зустрічі з президентом Франції Володимир Зеленський заявив, що Україна не має намірів вести переговорів з сепаратистами.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 10:48 :44