Новини » Події 20 червня, 2019, 10:49
Посол України Долгов залишив Міжпарламентську асамблею православ’я
Посол України в Грузії Ігор Долгов. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Посол України в Грузії Ігор Долгов. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Посол України в Грузії Ігор Долгов на знак протесту залишив виступ президента Міжпарламентської асамблеї православ’я, російського депутата Сергія Гаврилова.

Про це повідомляє Публічна дипломатія України від МЗС у Facebook.

«Посол України в Грузії Ігор Долгов залишив виступ президента Міжпарламентської асамблеї православ’я, російського депутата С. Гаврилова на знак протесту», -йдеться у повідомленні.

Долгов заявив, що «всі українці хочуть власної церкви, і те, що ми знаємо і що отримали – це жорсткий опір з боку Москви».

На запитання, як він оцінює той факт, що Росія є головою Міжпарламентської асамблеї православ’я, Посол України зазначив, що це рішення залежить від членів організації.

«Росія окупувала територію України і продовжує воювати і сьогодні. Сьогодні у нас один загиблий і четверо поранених військових. Це для нас Росія... Християнська релігія і церква – це мирне існування, а не окупація територій. От і все. У мене більше немає коментарів», – зазначив Долгов.

19-22 червня в Грузії проходить сесія 26-ї Генеральної асамблеї Міжпарламентської асамблеї православ’я (IAO). У рамках заходу Грузію відвідало близько 100 учасників делегацій 25 країн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 17:43 :44