live
Новини » Політика

«Плюс» і «мінус» Зеленського – версія Ляшка

ZIK

Замість того, щоб підписати указ і скасувати рішення уряду про підвищення ціни на газ та ініціювати перегляд меморандуму з Міжнародним валютним фондом, Президент Зеленський не планує переглядати бюджет і можливе зниження тарифів.

Про це заявив лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK.

Лідер партії підкреслив, що Володимир Зеленський як новий Президент мав би ініціювати перегляд низки рішень свого попередника, зокрема перегляд Меморандуму з МВФ, який підписав Порошенко за участі управлінців головних державних органів.

«Головний плюс Зеленського, що він – не Порошенко, а мінус – що продовжує політику Порошенка. Про його пріоритет українці дізнаються із закордонних ЗМІ. Натомість в Україні Президент ще досі не оприлюднив ні свого плану по досягненню миру, ні плану подолання бідності та відновлення економіки», – зазначив Олег Ляшко.

Політик зауважив, що з інтерв’ю Зеленського закордонним ЗМІ йому стало зрозуміло, що Зеленський планує продовжувати співпрацю з МВФ, продовжити приватизацію державного майна та почати продаж землі, зокрема й іноземцям.

«Усі подібні пріоритети вже довели країну до дефолту. Адже програма МВФ – це високі ціни на газ, це продаж землі, а також експорт дешевої робочої сили й сировини. І замість того, щоб підписати указ і скасувати рішення уряду про підвищення ціни на газ та ініціювати перегляд Меморандуму з Міжнародним валютним фондом, Президент не ініціює перегляд бюджету, і не прагне йти до зниження тарифів. Саме тому сьогодні наша команда – в опозиції до Президента Зеленського», – заявив Олег Ляшко.

Депутат також помітив, що виникла парадоксальна ситуація. Адже раніше всі прагнули бути в опозиції та конкурували за це місце, а тепер ніхто не хоче публічно виступати проти влади.

«Чому ми в опозиції? А тому, що той план, який пропонує нова команда, несе в країну хаос, розвал і бідність. Натомість у нас інший план. Сьогодні кожна третя сім’я в Україні не може заплатити за «комуналку» через високу ціну газу. Як наслідок – виникає борг, через який держава забирає у домогосподарства субсидію. Тому Зеленському весело, а пенсіонеру з пенсією до 2 тисяч гривень – невесело», – констатував Олег Ляшко.

Як повідомлялося, експерт у сфері енергетики Валентин Землянський заявив, що зміна механізму ціни на газ створює певні ризики, оскільки у такій ситуації вартість газу змінюватиметься щомісяця. НКРЕКП і місцева влада просто не встигатимуть змінювати тарифи для теплокомуненерго.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...