Новини » Політика 20 червня, 2019, 16:45
Переселення АП: Політтехнолога насторожили невідомі меценати Зеленського
ZIK
ZIK

Адміністрація Президента активно шукає приміщення, куди б можна було переселити урядовий квартал. Тут велике питання до фінансування ідеї. Адже у Зеленського ніхто не оголошує про витрати, а також – хто фінансує різноманітні ініціативи.

Про це в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

«Те, хто оплатить переїзд Володимира Зеленського у нову адміністрацію, є якраз дуже тривожним дзвіночком. Також – нещодавній анонс президента про те, що якийсь меценат подарував 200 автомобілів для «швидкої допомоги», можливо, є прекрасним. Але треба заглибитись у це питання», – сказав Тизенгаузен.

Тизенгаузен зазначив: для нього є дуже тривожним дзвіночком незрозумілі джерела фінансування, кошти з яких віддають на різноманітні ініціативи.

«Так, «швидкі» – це супер, але чому пан Зеленський на них піариться, якщо немає до них стосунку. Будь ласка, розмістіть на сайті інформацію і всі будуть задоволені. Ми ж розуміємо, що це робиться для підтримки електоральних симпатій», – зазначив він.

Окрім того експерт підкреслив: слід враховувати, що люди з відповідною освітою і досвідом не захочуть за копійки працювати в Адміністрації Президента.

«Не секрет, що зарплата кваліфікованого чиновника абсолютно не відповідає потребам. За 20 тисяч гривень ніхто працювати не буде. Адже ці люди вже зараз можуть поїхати і працювати за 7-15 тисяч доларів на місяць, тому вони не перейдуть на 20 тисяч гривень. Тож виникає питання, хто покриватиме цю різницю?», – наголосив Тизенгаузен.

Нагадаємо, Володимир Зеленський розпорядився створити Офіс Президента України шляхом реорганізації та скорочення чисельності працівників АП. Одним із варіантів, куди можна перенести Адміністрацію, є Український дім. Уже навіть зробили відповідний проект, як можна розмістити.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 08:09 :07