Новини » Політика 20 червня, 2019, 18:03
Переїзд Адміністрації Президента з Банкової: Тягнибок назвав приховану мету
ZIK
ZIK

Заяви Володимира Зеленського та його команди розходяться із конкретними справами, і такі теми, як-от переїзд АП із вулиці Банкової, потрібні для того, щоб українці, забувши про свої проблеми, говорили про них аж до виборів.

Про це в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Політик, коментуючи ініціативу щодо переїзду Адміністрації, а нині – Офісу Президента з приміщення на вулиці Банковій у Києві, зауважив, що українці очікують швидких рішень від Зеленського як Президента. Він зазначив, що висока підтримка Зеленського на виборах свідчить про те, що люди не сприймали попередню владу, хотіли зруйнувати систему в країні.

«Вони сподівалися, що з приходом будь-кого, хто зможе перемогти Порошенка, все швидко зміниться. Але, як ми бачимо, місяць минув. Я розумію, що не можна аж надто критикувати до 100 днів, але це вже третина часу зі 100 днів минула. І ми бачимо, що заяви, які робив і Зеленський, і члени його команди – бо він не так багато говорив під час передвиборчої кампанії – трохи розходяться із конкретними справами, з якими їм довелося стикнутися, вже ставши на ту посаду», – сказав Олег Тягнибок.

На його думку, нині ж роблять усе для того, щоб на певний період люди говорили про інше, як-от про переїзд із Банкової. І це обговорення, каже Олег Тягнибок, може тривати аж до виборів. Натомість українці на цей час забудуть про щоденні проблеми – тарифи, вартість харчів тощо.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський розпорядився утворити Офіс Президента України шляхом реорганізації та скорочення чисельності працівників Адміністрації Президента. Відповідний указ №417/2019 від 20 червня оприлюднено на сайті глави держави, і він набуває чинності з дня опублікування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:39 :49