ОБСЄ зафіксувала обстріл позицій ЗСУ окупантами в Станиці Луганській

Представники СММ ОБСЄ на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Патруль СММ ОБСЄ зафіксував 15 червня наслідки обстрілу спостережного пункту передової позиції ЗС України на ділянці розведення сил і засобів у районі н. п. Станиця Луганська.

Про це повідомляється в опублікованому у середу звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

«15 червня на ділянці розведення сил і засобів у районі н. п. Станиця Луганська (підконтрольний урядові, 16 км на північний схід від Луганська) спостерігачі зафіксували 10 пробоїн (діаметром 1–2 см, розташованих на висоті від 0,2 до 4 м над землею) на спостережному пункті передової позиції Збройних сил України, а також поблизу неї: 2 пробоїни виявлено на південній внутрішній стіні цього спостережного пункту, ще 2 – з південної зовнішньої стіни пункту, і 6 – на двох військових загородженнях (одне загородження – з мішків з піском, інше – бетонне), що розташовані безпосередньо на південь від спостережного пункту», – йдеться у звіті.

За оцінкою Місії, усі пробоїни утворилися «нещодавно внаслідок вогню зі стрілецької зброї».

Як повідомлялося, у середу спецпредставник чинного голови ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік заявив, що після того, як на переговорах у Мінську два тижні тому було заявлено про намір розвести сили та засоби в районі Станиці Луганської, обстріли в цьому районі почастішали. 

Loading...