Новини » Політика

Ні Портнову в КНУ: активісти в Києві йдуть на акцію

Акція

Сьогодні, 20 червня, о 18.30 біля червоного корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка небайдужі громадяни проведуть акцію «Ні Портнову в КНУ!» – на знак протесту щодо поновлення колишнього заступника голови Адміністрації Президента при Вікторі Януковичу Андрія Портнова на кафедрі конституційного права юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка.

Про це у Фейсбуці повідомила письменниця, журналістка Зоя Казанжи.

«Про реванш не треба розповідати – його потрібно зупиняти! Тому ми йдемо на сьогоднішню акцію #ні_Портнову_в_КНУ #пртн_пнх! Зустрічаємось о 18.30 біля червоного корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка», – написала Зоя Казанжи.

Організатори акції зазначають, що Андрій Портнов є проросійським політиком, який з квітня 2010 до кінця лютого – був керівником Головного управління з питань судоустрою та заступником голови Адміністрації Віктора Януковича, членом Вищої ради юстиції. Саме завдяки його діям був встановлений абсолютний контроль за судовою системою режимом Януковича. Портнов є одним з авторів законів, ухвалених 16 січня 2014 р. Підозрюється ГПУ у причетності до масових вбивств активістів під час Євромайдану та розкраданні землі та об’єктів нерухомості в Межигір’ї.

19 червня стало відомо, що колишній заступник голови Адміністрації президента при Вікторі Януковичу Андрій Портнов знову працюватиме на кафедрі конституційного права юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка.

«Закликаємо студентів, співробітників, викладачів та випускників КНУ ім. Тараса Шевченка стати на захист честі і репутації свого університету та приєднатися до нижче наведених вимог», – повідомили організатори.

Їхні вимоги:

  • скасувати наказ про працевлаштування Портнова Андрія Володимировича на посаду професора кафедри конституційного права КНУ ім. Тараса Шевченка;
  • публічне вибачення від ректора КНУ ім. Тараса Шевченка Леоніда Губерського за призначення Андрія Портнова

«Портнов не проведе в КНУ жодної лекції!», – зазначили організатори, додавши, що акція відбувається без партійної, організаційної символіки та прапорів.

Про подію докладніше тут.Loading...