Новини » Політика

Купрієнко натякає на нечесність голови Конституційного Суду: Чомусь ходила на Банкову

ZIK

Є інформація, що під час розгляду справи щодо конституційності Указу Володимира Зеленського про розпуск Ради, голова Конституційного Суду чомусь ходила на Банкову. Сьогоднішнє рішення свідчить, що судді злякалися влади і зробили під владу.

Про це в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олег Купрієнко.

Коментуючи рішення Конституційного Суду, пан Купрієнко вважає, що це насмішка над всією юридичною спільнотою і над правовою державою.

«Я був одним із трьох представників у суді, які відстоювали позицію народних депутатів, які звернулися до суду. Всі люди, які спостерігали за цим процесом, навіть далекі від юридичних термінів і законів, сміялися і казали, що так не можна. Але сталося те, що сталося», – зазначив політик.

Зокрема, за його словами, він не заперечує, що діючу Верховну Раду треба розпустити, бо коаліції давно немає, але юридично вона існувала. Тому, на його думку, це питання потрібно було вирішити в межах закону, а потім, якщо є така необхідність, поміняти закон. Але, на жаль, нова влада пішла іншим шляхом.

«Спочатку представник Президента в перерві відкритого засідання вийшов і сказав, що рішення буде 25 червня. Судді зробили йому зауваження, вони сказали, щоб він так не казав, бо тоді очевидно, що є «договорняк». Є інформація, що голова суду ходила на Банкову для чогось, мабуть, нові плаття там приміряла. Судді злякалися влади і зробили під владу. То чим цей суд відрізняється зараз від того, яким був за Януковича? Нічого не помінялося, крім прізвища президента, а принципи – ті самі», – переконаний Купрієнко.

Нагадаємо, сьогодні прес-секретар президента Юлія Мендель на своїй сторінці у Фейсбук написала, що Конституційний Суд України визнав конституційним Указ Володимира Зеленського про розпуск Ради.

Пізніше Мендель видалила повідомлення, а в КСУ заявили, що розгляд справи продовжується.

Однак згодом стало відомо, що Конституційний Суд визнав конституційним Указ Президента «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».Loading...