Новини » Політика 20 червня, 2019, 18:29
КСУ визнав конституційним указ про розпуск Ради
Конституційний суд України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Конституційний суд України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Конституційний суд визнав конституційним Указ Президента «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».

Про це повідомляється на сайті КСУ, – інформує Укрінформ.

«Ухвалено рішення КСУ у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів України щодо конституційності указу Президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», – йдеться в повідомленні.

Також на сайті вказується, що рішення ухвалено 20 червня.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський 21 травня він підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради 8 скликання та призначення позачергових виборів на 21 липня цього року.

23 травня указ набув чинності після опублікування в «Урядовому кур’єрі», а вже наступного дня в Україні стартувала виборча кампанія.

24 травня народні депутати від фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук та Ігор Алексєєв внесли до КСУ подання з 62 підписами народних депутатів про неконституційність указу Президента про дострокове припинення повноважень ВР. Вони попросили розглянути це подання упродовж місяця.

29 травня КСУ відкрив провадження у даній справі і призначив її розгляд у формі усного слухання на 11 червня, після цього суд перейшов до розгляду справи на закритій частині.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 08:48 :44