live
Новини » Політика

Катеринчук назвав Балицького неосвіченим «пацаном із подворотні»

ZIK

Ви дуже нагадуєте «пацана з подворотні», а не депутата, який може артикулювати свої думки.

Про це заявив лідер «Європейської партії України» Микола Катеринчук в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK.

Сварка між Миколою Катеринчуком і народним депутатом України Євгеном Балицьким почалася із суперечки щодо Конституційного Суду. Зокрема пан Катеринчук звернув увагу на висловлювання Євгена Балицького щодо того, що свого часу Янукович міг вибачитися перед народом, як цього вимагали депутати. І тоді можна було б уникнути багатьох проблем.

«Звучить багато демагогії, яка не відповідає юридичній дискусії. Тут говорять про Конституцію і закликають жити згідно з Основним законом. Але тут же пропонують комусь вибачитися! Хіба в Конституції написано, що хтось має вибачитися?» – запитав у Балицького лідер «Європейської партії».

Окрім цього, Катеринчук порадив народному депутату перечитати Конституцію, зазначивши, що його опонент не має ні юридичного, ні економічного знання.

Натомість пан Балицький заперечив звинувачення, наголосивши, що є кандидатом економічних наук: «А я бачу, що ви ніякий економіст, і ніякий юрист! Я хочу захищати свій народ, а не «ляпати» язиком», – відповів на зауваження Балицький.

Своєю чергою Микола Катеринчук закликав депутата слідкувати за своєю мовою: «Ви дуже нагадуєте «пацана з подворотні», а не депутата, який може артикулювати свої думки. Я розумію, що вам дуже важко сьогодні відстоювати український інтерес, адже ваша сім’я живе в Криму», – підкреслив Микола Катеринчук.

Нагадаємо, Конституційний Суд визнав конституційним Указ Президента «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».

Loading...