Новини » Політика 20 червня, 2019, 11:27
30 днів Зеленського: Перенесення АП – останнє, що цікавить українців, – Мосійчук
ZIK
ZIK

Ідея перенесення Адміністрації президента із Банкової – хороша ініціатива. Однак, вона буде доречною лише після вирішення справді важливих питань. Наприклад, стабілізації ситуації в країні чи скасування постанови уряду про підвищення ціни на газ.

Про це в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Ігор Мосійчук.

Коментуючи ідею Володимира Зеленського про перенесення Адміністрації президента, він наголосив: розуміє таку ініціативу. Мовляв, на Банковій атмосфера – просто гнітюча.

«Сама будівля – у цьому совєтському бароко, вона створює дуже гнітючу атмосферу», – вважає нардеп.

Однак, за його словами, незрозуміло, чому переносити АП саме в Український дім на Хрещатику. Адже ця будівля розміщена – практично на межі Урядового кварталу. Тобто, із точки зору логістики перенесення нічого не змінює.

«Президент казав, що Урядовий квартал винесуть, щоб не заважати киянам, не створювати заторів. Та Український дім – практично з іншого боку межі Урядового кварталу, ніж нинішня АП. До того ж він має таку ж совєтську атмосферу. Не забуваймо, що це музей імені Володимира Ілліча Леніна, там своєрідна архітектура», – розповів Мосійчук.

До того ж, за його словами, затрати на безпеку під час переобладнання Українського дому на Адміністрацію президента будуть величезними. Адже, будівля, практично, є скляною, панорамні вікна потрібно буде бронювати.

«Загалом ідея з переїздом має місце, однак – після стабілізації економічної ситуації в країні. До того ж вона має місце, коли це робиться на територіальній межі столиці і не заважає життєдіяльності міста», – підкреслив Мосійчук.

Та водночас він зазначив: перенесення АП – не найважливіше питання, яке є зараз на порядку денному.

«Ми говоримо про переїзд та будь-що. Та за перших 30 днів в часі війни президент мав здійснити кадрові призначення керівників областей, натомість немає жодного. Виконувачі обов’язків – це не те. Переїзд українців цікавить в останню чергу, а от скасування постанови уряду про підвищення ціни на газ, яку обіцяв зробити Зеленський, хвилює. Мене цікавить, чому немає цього указу президента», підкреслив Ігор Мосійчук.

Як повідомлялось раніше, директор Інституту громадянської освіти НаУКМА Людмила Зубрицька заявляла, що ідея Володимира Зеленського про перенесення Адміністрації Президента – намагання візуалізувати увесь «позасистемний» посил його кампанії. Однак, питання в тому, хто платитиме за такий переїзд, адже адміністрація фінансується за кошти платників податків.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 11:10 :00