Новини » Політика 20 червня, 2019, 14:10
126 округ: Відомий активіст та борець за медичну реформу Володимир Кулак йде у Раду
Володимир Кулак
Володимир Кулак

Володимир Кулак, який, після втрати 12-річного сина унаслідок лікарської халатності, розпочав судовий процес проти винних медиків та став одним з ключових активістів медичної реформи, вирішив стати кандидатом у народні депутати у рідному для себе 126 окрузі, що охоплює Жидачівський та Стрийський райони Львівщини.

Про це він повідомив на своїй Фейсбук-сторінці.

«Друзі! Я зареєструвався! ЦВК прийняла мої документи! Мій рідний округ №126: Стрийщина і Жидачівщина! Я йду! Я, і ми разом, будемо боротись за людські умови життя, якість життя, правду і справедливість!», – написав відомий громадський активіст.

Також пан Володимир пояснив мотиви, які спонукали його до такого кроку:

«Ви знаєте, я рядовий громадянин, якого спонукала до такого кроку особиста трагедія: смерть майже 13-річного сина Романа по вині лікарів жидачівської лікарні. До речі, якраз сьогодні рівно два роки, як мій син потрапив в їхні «руки». Ви знаєте, ця трагедія підняла мене на боротьбу, на революцію в першу чергу за якісну, людяну медицину, та на боротьбу зі всім злом, корупцією, з тим всім негативом, що не дає нам жити, змушуючи нас існувати у тому вбивчому хаосі! Ми багато зробили разом! Я вірю, і тепер разом переможемо! Я не здамся і не зраджу! Й завжди зі щирою вірою і з Богом йду до перемоги!».

Нагадаємо, Володимир Кулак, не дивлячись на шалений спротив системи, одним з перших в Україні добився визнання лікарської помилки, успішне розслідування щодо неї у Міністерстві охорони здоровя й поліції та передачі справи в суд.

Володимир Кулак за послідовну активну позицію у боротьбі з застарілою системою охорони здоров’я та просування реформи галузі у березні цього року призначений радником голови Тернопільської ОДА з питань медицини.

А у середині червня він отримав подяку від уряду України «за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку галузі охорони здоров’я».

Наразі на сайті ЦВК зазначено на цьому окрузі зареєстровано двоє кандидатів. Це діючий народний депутат Андрій Кіт (самовисування) та екс-нардеп Олег Канівець від Громадянської позиції.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 08:03 :11