З ким готова об’єднатися «Батьківщина» після виборів – пояснив Андрій Ніколаєнко

ZIK

«Батьківщина» і наша фракція буде входити в коаліцію з будь-якими проукраїнськими силами, в основі об’єднання яких буде лежати чіткий план реформування розвитку економіки і країни в цілому.

Про це в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK заявив дипломат, кандидат в народні депутати від партії «Батьківщина» Андрій Ніколаєнко.

Відповідаючи на запитання члена ВО «Свобода» Ігоря Мірошниченка щодо того, чи готова «Батьківщина» входити у коаліцію зі «Слугою народу» навіть тоді, якщо прем’єром не стане Юлія Тимошенко, Андрій Ніколаєнко зазначив:

«Батьківщина» і наша фракція буде входити в коаліцію з будь-якими проукраїнськими силами, в основі об’єднання яких буде лежати чіткий план реформування розвитку економіки і країни в цілому. Ми цей план також пропонуємо. Це «Новий курс» України від «Батьківщини». Від «Основи» у нас також є доктрина «Україна 2030», – відповів Андрій Ніколаєнко.

Разом з тим він підкреслив, що посади ніколи не були найбільш привабливими, або важливими елементами ні для нього особисто, ні для Юлії Тимошенко.

А на запитання, якщо «Новий курс» команди Тимошенко не співпадати із курсом партії Зеленського, то що тоді робитиме «Батьківщина», пан Ніколаєнко відповів так:

«За умови формування такої коаліції у нас буде можливість обговорити, які саме елементи «Нового курсу» викликають неспівпадіння. І на відміну від частини команди «Слуги народу», ми точно знаємо, що в «Новому курсі» написано і які результати це дасть. Тому для нас це буде дуже предметна і фахова дискусія»,– прокоментував Ніколаєнко.

Нагадаємо, у соціологічний компанії «Рейтинг» назвали, за кого українці готові проголосувати на дострокових виборах до Ради.

Читайте більше новин на тему: коаліціяLoading...