Новини » Політика 19 червня, 2019, 12:23
В.о. голови Дарницького суду звинувачує ВККС в упередженості

До Служби безпеки України була подана заява від в.о. голови Дарницького районного суду міста Києва Щасної Тетяни Василівни щодо обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 статті 353 та ч. 2 статті 364 КК України членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі – ВККС) Щоткою С. О., Тітовим Ю.Г. та Заріцькою А.О.

Про це повідомляє Судовий репортер.

Як зазначає вона в своїй заяві, понад 23 роки (з 1996 року) вона працює на посаді судді Дарницького районного суду м. Києва, на яку була обрана безстроково Верховною Радою України. За весь свій багаторічний трудових стаж не мала дисциплінарних стягнень, добросовісно виконувала свої повноваження, що підтверджується показниками навантаження (найбільші в Україні) та розгляду «її» справ апеляційними та касаційними судовими інстанціями, які також свідчать про її високу кваліфікацію, як судді, та доброчесність.Незважаючи на це, вона за результатами кваліфікаційного оцінювання була визнана ВККС в складі її членів Щотки С.О., Тітова Ю.Г. та Заріцькою А.О. за надуманими цими членами підставами недоброчесною суддею, яка за цим критерієм за їх нічим необґрунтованою думкою не відповідає займаній посаді і тому у відповідності до антиконституційних Прикінцевих положень Конституції України повинна бути звільнена з посади судді.

Фактично цими членами ВККС визнано, що вона та її чоловік Щасний Е.В., який займав та займає високі посади в Генеральній прокуратурі України і в теперішній час Вищому конституційному органі фінансового контролю – Рахунковій палаті, на протязі своєї трудової діяльності займалися за ними ж надуманою думкою якоюсь, м’яко кажучи, незаконною діяльністю, яку нарешті вдалося викрити «пильним та доброчесним» членам ВККС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 22:25 :03