Від «Слуги народу» на Чернігівщині висувається людина з сумнівним минулим

Сергій Гарус

Найбагатший із голів об’єднаних громад Чернігівщини Сергій Гарус висувається в депутати від «Слуги народу».

Як пишуть чернігівські ЗМІ, за цим «новим обличчям» тягнеться стара корупційна історія – махінації із землею.

У лавах президентської партії «Слуга народу» з’являється все більше одіозних членів. Діяльність Сергія Гаруса в Чернігові сумновідома. Будучи помічником місцевого нардепа та начальником комунального підприємства «Паркування та ринок» Чернігівської міськради, він був задіяний у махінаціях із землею та інших зловживаннях, які спричинили багатомільйонні збитки для бюджету міста.

В останні роки чернігівські ЗМІ нарекли його «колекціонером земельних ділянок». Уже на посаді голови Іванівської ОТГ Чернігівської області, Сергій Гарус став фігурантом розслідування антикорупційних органів. Його звинуватили в тому, що в 2017 та 2018 році в порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» він отримав у подарунок дві земельні ділянки.

У декларації Сергія Гаруса – мільйони готівкою, кілька дорогих машин і гектари земель у ласих куточках Чернігівщини.

Нагадаємо, згідно з даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», якби дострокові парламентські вибори проходили в Україні в найближчу неділю, близько 86% громадян готові були взяти участь у голосуванні.

За даними опитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил залишається партія Володимира Зеленського «Слуга народу» . Її готові підтримати 48,2% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором.Loading...