Новини » Політика

Верховна Рада вичерпала свій ресурс, – Валентин Гладких

ZIK

Парламент поточного скликання вичерпав свій ресурс, а його нинішня діяльність – лише імітація роботи.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Валентин Гладких.

Політолог, коментуючи питання щодо розпуску ВРУ, заявив, що з Радою поточного скликання все зрозуміло – свій ресурс вона вичерпала.

«Усе інше зараз – це імітація і спроба у будь-який спосіб продемонструвати свою звитяжність, – зазначив політолог і пояснив, навіщо це потрібно. – По-перше, є якісь медійні наслідки. Парубій же не йде з політики».

Експерт звернув увагу на те, що в партії «Слуга народу» величезна кількість людей потрапляє у Верховну Раду наступного скликання, значна кількість знайдеться і на посади у виконавчій владі. Водночас виникає питання щодо того, наскільки ця партія є «укорінена» в регіонах та чи має там місцеві осередки, наголосив Валентин Гладких. Як приклад він навів партію «Батьківщина», яка має розгалужену мережу, завдяки чому і переживає різні періоди, зокрема і негативні для цієї політсили.

Інший гість студії, політолог Костянтин Матвієнко зауважив, що нині ВРУ розглядає тисячі поправок до проєкту Виборчого кодексу. На його думку, у ВРУ поточного скликання немає шансів ухвалити Виборчий кодекс, тож те, що нині робить спікер і парламент під його керівництвом – холості оберти двигуна.

Як повідомляли, Велика палата Конституційного Суду сьогодні, 18 червня, продовжила розгляд справи щодо конституційності указу Президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.Loading...