Новини » Політика 743

Уряд Гройсмана звинуватили в штучному заниженні всіх соцстандартів у два рази

ZIK

У бюджеті на цей рік уряд затвердив мінімальну пенсію на рівні 1497 гривень. А Мінсоцполітики розрахувало фактичний прожитковий мінімум для пенсіонерів на рівні 3 094 гривні. Тобто уряд штучно в два рази занижує всі соціальні стандарти. Таку саму політику Гройсман і компанія пропонують нам проводити протягом наступних 3 років.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив експерт із питань соціальної політики Андрій Павловський.

Експерт зауважив, що середня зарплата в Україні сьогодні навіть не досягла рівня 2013-го року, але ціни на комунальні послуги за останні роки зросли в 11 разів.

«Тобто ціни у нас зростають в рази, а зарплати топчуться на місці. Це все відбувається через те, що немає розвитку економіки, відбувається стагнація, тупцювання на місці. Та уряд Гройсмана досі не спромігся прийняти на своєму засіданні стратегію розвитку країни. А проєкт від Міністерства економіки, який гуляє Радою, пропонує нам проводити політику бідності, стагнації та руйнування країни.

Там немає зростання соціальних стандартів. Там пропонується річне зростання на рівні 3%. У той же час інфляція передбачена на рівні 7%. Тобто зростання цін буде вдвічі більшим, ніж зростання соціальних стандартів», – коментує Андрій Павловський.

Він вважає, що уряд Гройсмана сьогодні діє цинічно. Експерт каже, що на нинішній уряд і його міністрів уже некоректно посилатись, адже вони «доживають свої останні дні».

«У бюджеті на цей рік уряд затвердив мінімальну пенсію на рівні 1497 гривень. А Мінсоцполітики розрахувало фактичний прожитковий мінімум для пенсіонерів на рівні 3 094 гривні. Тобто більше, ніж у два рази від того, що уряд заклав у бюджеті. Тому уряд штучно в два рази занижує всі соціальні стандарти. Таку саму політику Гройсман і компанія пропонують нам проводити наступні 3 роки», – додає Павловський.

Відтак, сподівається експерт із питань соціальної політики, після виборів українці забудуть про уряд Гройсмана, як про страшний сон.

Нагадаємо, Світовий банк оцінив перспективи зростання економіки України.

Loading...
Loading...
Loading...