Новини » Спорт

УАФ внесла зміни до Регламенту атестації футбольних клубів Прем’єр-ліги

ffu.ua

Виконавчий комітет Української асоціації футболу (УАФ) розглянув колективне звернення всіх клубів Прем’єр-ліги та вніс зміни до Регламенту атестації футбольних клубів УПЛ.

Відтепер відсторонення молодіжних та юнацьких команд від змагань не вважається причиною для невидачі атестату головній команді футбольного клубу, повідомляє прес-служба УАФ.

«Виконавчий комітет Української асоціації футболу розглянув колективне звернення всіх клубів УПЛ та вніс зміни до ст. 18 Регламенту з атестації футбольних клубів УПЛ щодо її застосування у процедурі атестації в разі неможливості виконання передбачених нею вимог через наявність відповідних рішень органів здійснення футбольного правосуддя.

А саме, визначив, що невиконання вимог, передбачених даною статтею, не є підставою для відмови у видачі клубу атестату в разі, якщо клуб не може виконати дані вимоги у зв’язку з існуванням відповідних рішень органів здійснення футбольного правосуддя, та виключно за умови, якщо клуб здійснюватиме фінансування дитячо-юнацького футболу у межах отриманих клубом від УЄФА бонусів і платежів для розвитку дитячо-юнацького футболу у відповідному сезоні на умовах, визначених адміністрацією УАФ.

Виконавчий комітет УАФ усунув прогалину стосовно регулювання проходження процедури атестації клубами, молодіжні та юнацькі команди яких знаходяться під дисциплінарними санкціями», – йдеться в повідомленні.

Таким чином, відтепер відсторонення команд U-19 і U-21 від змагань, як це було з донецьким клубом «Олімпік», не вважається причиною для невидачі атестату головній команді.

Нагадаємо, сьогодні, 19 червня, ФК «Олімпік» повідомив про отримання атестату на участь в українській Прем’єр-лізі у сезоні-2019/2020. 12 червня клуби УПЛ на загальних зборах проголосували за те, щоб залишити донецький клуб в елітному дивізіоні, незважаючи на дискваліфікацію команд U-21, U-19. Прем’єр-ліга запропонувала «Олімпіку» утримувати молодіжні команди іншого клубу.

 

 

 Loading...