Новини » Політика 19 червня, 2019, 21:38
У загибелі Дмитра Тимчука екс-нардеп Томенко радить не шукати випадковостей
ZIK
ZIK

Дмитро Тимчук був не випадковою людиною в справі захисту національної безпеки й оборони. Тому випадковості з його смертю треба розглядати як останній варіант.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політик Микола Томенко.

Пан Томенко розповів, що Дмитро Тимчук, якого сьогодні знайшли мертвим, був патріотичною людиною і дуже багато зробив на початковому етапі війни, коли інформував і розповідав про реальний перебіг подій.

«Він не випадкова людина в справі захисту національної безпеки й оборони, тому я завжди намагаюся нашим очільникам МВС та іншим правоохоронцям говорити, що коли говорити про якісь версії – краще часом промовчати, ніж озвучити неправильну», – зазначив політик.

Зокрема, за його словами, однозначно, має бути проведене прозоре, публічне розслідування і тільки після цього можна про щось говорити. А щодо його припущень, він наголосив, що як нефахівець залишає всі варіанти відкритими.

«Йдеться про людину, яка була ворогом Росії та Путіна, й випадковості тут треба розглядати як останній варіант. Думаю, що треба аналізувати всі версії й сумно, що така людина пішла з життя», – прокоментував Томенко.

Нагадаємо, що в Києві знайшли мертвим координатора групи «Інформаційний спротив» нардепа фракції «Народний фронт» Дмитра Тимчука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 00:57 :56