Новини » Політика

У Міноборони вже не впевнені, що Зеленський ухилявся від мобілізації

Президент України Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Міністерство оборони повідомило, що нинішнього президента Володимира Зеленського не призивали до служби у зв’язку з мобілізацією у 2014–2015 роках. Тим самим відомство заперечило інформацію, яку поширювало раніше, про ухиляння Зеленського від мобілізації.

Про це йдеться у відповіді Міноборони на запит Українських Новин.

У квітні в Міноборони заявляли, що Зеленський не з’являвся у військкомат, хоча йому надсилали повістки для призову по мобілізації 15 квітня 2014 року, 23 червня 2014 року, 15 серпня 2014 року, 10 травня 2015 року. Таку інформацію про повістки в Міноборони оприлюднили 13 квітня, до другого туру виборів, у відповідь на запити групи депутатів Верховної Ради.

Відповідаючи на запит «Українських Новин» Міноборони підтвердило, що Зеленський перебуває на військовому обліку в Металургійно-Довгинцівському військкоматі Кривого Рогу і є придатним до військової служби за висновком медкомісії. Водночас у Міноборони повідомили, що його не призивали на військову службу по мобілізації упродовж 2014−2015 років.

«Військову службу в Збройних силах не проходив, на військову службу по мобілізації протягом 2014−2015 років не призивався», – йдеться у відповіді міністерства.

Інші обставини призову Зеленського у Міноборони повідомити відмовилося, оскільки «це є службовою інформацією і не підлягає розголошенню».

Раніше Мати Зеленського казала Громадському, що ніколи не отримувала повістки про мобілізацію сина.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...