У Києві викрили діяльність конвертцентру із загальним обігом 300 мільйонів гривень

Фото: СБУ

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України припинили у Києві діяльність міжрегіонального конвертаційного центру із загальним обігом у триста мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

«Оперативники спецслужби встановили, що організатори через фіктивні безтоварні операції виводили у «тінь» кошти низки субʼєктів господарювання, в тому числі з державною часткою, з різних регіонів України. Конвертаційний центр також «допомагав» клієнтам мінімізувати податкові платежі до бюджету», – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Як зазначається, під час обшуків офісних приміщеннях конверту, за місцями проживання та в автомобілях фігурантів справи правоохоронці виявили печатки низки фіктивних підприємств, засоби зв’язку, банківські картки та документацію, яка доводить проведення фінансових оборудок.

«За попереднім аналізом вилученої документації, за час своєї протиправної діяльності конвертцентр встиг «вивести в тінь» приблизно триста мільйонів гривень», – додали у відомстві.

Наразі на рахунки понад ста юридичних та фізичних осіб, а також на майно, що використовувалося в протиправній діяльності, накладено арешт. Діяльність конвертцентру локалізовано.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Триває досудове розслідування.

Операція проводилась спільно з ГСУ Національної поліції України під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України.Loading...