У «Батьківщині» дорікнули Зеленському: питання щодо полонених у Німеччині не піднято

ZIK

Під час зустрічі з Ангелою Меркель Володимиром Зеленським не було піднято питання наших військовополонених.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Євтушок.

Коментуючи зустріч Володимира Зеленського з Ангелою Меркель, пан Євтушок вважає, що загалом дуже добре, що такі зустрічі відбуваються, і це свідчить про повагу до України. Плюсом також є те, що там обговорювалося питання санкцій щодо РФ, але водночас є дуже велике коло проблем, які пану Зеленському було б варто підняти на такому майданчику.

«На жаль, не було піднято питання наших військовополонених, бранців Кремля, тих наших військових, які перебувають у полоні у терористів. Це дуже важливе питання. Я вважаю, що Президент мав би говорити про ці речі з лідерами таких країн», – зазначив народний обранець.

Також пан Євтушок зауважив, що пані Ангела Меркель в своїй промові сказала про те, що санкції будуть продовжені, і це добре. Але вона апелювала до Мінського процесу, в якому немає жодного пункту про анексію Криму. Тому, за його словами, він бачить ширший процес врегулювання ситуації та іншу платформу.

«Ми готові запропонувати Президенту Зеленському свою дорожню карту – Будапештський меморандум. Низка країн, які підписували цей меморандум, брали на себе зобов'язання боронити суверенітет України, але ми бачимо анексовані Крим і частину Донбасу», – прокоментував Євтушок.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до ФРН.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...