Новини » Політика

«Старі писки у нових списках»: нардеп Головко дав пораду українцям

ZIK

Недолугі призначення, помилки за помилками б’ють по Зеленському, тож довіра до нього починає падати, тому для «Слуги народу» важливо провести вибори зараз.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Михайло Головко.

Нардеп, коментуючи розгляд Конституційним Судом України Указу Президента України Володимира Зеленського щодо розпуску Верховної Ради України, зауважив, що коаліції у парламенті не було вже давно, і щодо її існування немає жодних доказів. Він додав, що до осені у політичної сили Володимира Зеленського буде зовсім інший рейтинг, а тому для її представників дуже важливо провести вибори до парламенту якнайшвидше.

«Недолугі призначення, помилки за помилками б’ють по Зеленському – і ця довіра до нього потихеньку починає падати. Тому для команди Зеленського важливо вибори провести зараз. Люди ті списки не дивляться, програми не читають. Отак, фільм «Слуга народу» ще раз покажуть, подивляться третій чи четвертий сезон – і на тому все, думають, що це буде у житті і реальності. У реальності, насправді, все по-іншому», – зазначив Михайло Головко.

Нардеп радить «Слузі народу» спочатку взяти участь у місцевих виборах, попрацювати у сільських радах, а потім іти у районні, обласні ради і вже згодом – Верховну Раду. Тоді, переконаний він, ці політики зрозуміли б, як працює система.

«Я хотів би, щоб люди добре дивилися у списки, бо говорять, що старі писки, але в нових списках», – пожартував нардеп Головко.

Як повідомляли, політолог Володимир Фесенко прогнозує, що у списку партії «Слуга народу» існує ідеологічна строкатість, і вона дасться взнаки під час роботи парламентської фракції.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...