Новини » Політика 19 червня, 2019, 6:44
Смешко: Популізм на Заході – на підйомі
ZIK
ZIK

Дональд Трамп віддзеркалює реальну кризу західного світу, де популізм на підйомі. За цих умов в Україні популізм також дуже популярний.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив колишній голова СБУ (2003-2005 рр.) Ігор Смешко.

Ведучий поцікавився в гостя програми, як той ставиться до списку партії «Слуга народу» та інтриг, які довкола нього вирували. У відповідь пан Смешко сказав, що нічого нового світ ще не придумав від того, що виклав у своїх працях Макіявеллі.

«Давайте говорити відверто. Діючий Президент отримав майже 70% підтримки, але це були голоси не стільки за нього, як проти Порошенка. За ним не було партії, команди однодумців і лави запасних, які б мали якийсь практичний досвід державного управління. Подивіться, як у США з бізнесменом, популістом бореться система і ставить у рамки. Трамп фактично віддзеркалює реальну кризу західного світу, де популізм на підйомі», – зазначив ексголова СБУ.

Зокрема, за його словами, зараз в євроатлантичному просторі прокотилася хвиля популізму, яка дуже сприяє появі правого націоналізму, лівого популізму та радикалізму. Це світова проблема, і в цих умовах в Україні популізм є дуже популярний, люди голосують за гасла, за конкретну особу, а не за програму.

«Змінилась структура середнього класу. Люди бажають швидких і коротких відповідей на складні запитання, яких не існує. Людей не цікавлять програми, яке бачення виходу із системної внутрішньої і зовнішньої кризи, а просто які списки. Списки треба формувати під програму, щоб найперше люди в них підтримували програму», – вважає Смешко.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до ФРН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 09:18 :39