Новини » Політика 19 червня, 2019, 1:49
Росія заражена бацилою імперіалізму, – політолог
ZIK
ZIK

Ймовірно, російські еліти хочуть відродити імперську Росію за рахунок агресивної поведінки у стосунку до України. Тому надіятися на конструктивний діалог зі сусідом доволі складно.

Про це у програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Петро Олещук.

«У боротьбі проти Росії ми повинні користуватися допомогою по-максимуму. Добре, що нам пропонують санкції, можливо, незабаром з’явиться пропозиція і щодо військово-технічної підтримки. Все, що посилює наші позиції і послаблює російські – це добре», – говорить політолог.

Однак Петро Олещук визнає, що значення санкцій на російську економіку може бути перебільшене.

«Звісно, все залежить від типу санкцій і куди вони цілять. Однак не можна ставитись до Росії, як до країни західного типу», – коментує політолог.

Окрім того він підкреслив: Росія – держава, яка має суттєві імперські амбіції. Тут він порівняв Володимира Путіна із Адольфом Гітлером. Мовляв, на ньогоб теж не подіяли б жодні санкції.

«Росія – це країна, що вражена імпералістською бацилою. Чи могли б санкції зупинити Гітлера? Сумніваюся. Адже в нього була свої ідея, доктрина, план заселення всього світу арійцями», – зазначає політолог.

Він переконаний, що російська еліта хоче відродити імперію – нехай це навіть вартуватиме країні десятки відсотків ВВП.

«Тому розраховувати, що міжнародні санкції змінять російські підходи чи ставлення до України – наївно. Адже наразі відповідних сигналів з боку агресора не було», — додає політолог.

Нагадаємо, маршалок Сенату Польщі Станіслав Карчевський вважає, що Російський імперіалізм є загрозою для Європи.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 11:08 :34