Порошенко подав документи до ЦВК для участі «Євросолідарності» у виборах до Ради

Петро Порошенко. Фото: Палінчак Михайло/УНІАН

Лідер партії «Європейська солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко передав документи політичної сили для реєстрації для участі в позачергових парламентських виборах до Центральної виборчої комісії.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«У цих документах, які зараз подаються до Центральної виборчої комісії,... понад 70% нових облич, які не були в парламенті та в уряді, але 30% – це найдосвідченіші, найсильніші, найчесніші, це об’єднання точно дасть надзвичайно важливий результат», – сказав Порошенко журналістам у середу перед поданням до ЦВК документів.

«Це бездоганний і найкращий список серед усіх політичних сил», – наголосив Порошенко.

«Європейська солідарність» передала на реєстрацію до ЦВК також документи для реєстрації на 134 кандидатів у народні депутати за мажоритарними округами.

Крім того, партія також подає до ЦВК своїх кандидатів у депутати в мажоритарних округах.

Зокрема, від «Євросолідарності» до парламенту балотуватиметься учасник АТО – Олександр Грамачук (17-й округ), учасник АТО, лікар – Олександр Зеленюк (26-й округ), Валерія Корнієнко, яка створила і керує Центром соціально-психологічної реабілітації дітей у Торецьку (52-й округ), нардеп Микола Княжицький (116-й округ).

Читайте більше новин на тему: вибориLoading...