Політв’язня Бекірова вивезли з СІЗО Сімферополя в кардіологічне відділення лікарні, – дочка

Едем Бекіров. Фото: krymr.org

Політв’язня Едема Бекірова вивезли в кардіологічне відділення сімферопольської лікарні.

Про це повідомила його дочка Елеонора Бекірова у Facebook.

«Мого батька Едема Бекірова вивезли в лікарню в кардіологічне відділення! З’ясовуємо подробиці!», – написала дочка Бекірова.

6 червня рішенням Київського райсуду Сімферополя Бекірову продовжено арешт до 12 серпня.

28 травня адвокат Іслям Веліляєв відвідав свого підзахисного у СІЗО Сімферополя, після чого повідомив про критичне погіршення стану його здоров’я. За словами Веліляєва, крім болю в серці, головного болю, проблеми з підшлунковою залозою, оніміння ноги, високого тиску і високого рівня цукру в крові, у Бекірова з’явилися напади задухи і кашлю з кров’ю.

Бекіров був затриманий співробітниками ФСБ при перетині адмінкордону в пункті пропуску «Чонгар» 12 грудня 2018 р. Його обвинувачують за ч. 2 ст. 222 (Незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння вогнепальної зброї, її основних частин, боєприпасів, організовані групою осіб за попередньою змовою) і ч. 2 ст. 222.1 (Незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння вибухових речовин або вибухових пристроїв, організовані групою осіб за попередньою змовою) Кримінального кодексу РФ.Loading...