live

Олександру Єфремову продовжили арешт

Колишньому керівнику парламентської фракції «Партії регіонів» Олександру Єфремову продовжили термін тримання під вартою до 17 серпня.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Генпрокуратуру.

«Старобільським районним судом Луганської області продовжено запобіжний захід (тримання під вартою) обвинуваченому О.Єфремову ще на 2 місяці, до 17.08.2019 включно», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ГПУ обвинувачує Олександра Єфремова в державній зраді, вчиненні умисних дій з метою зміни державного кордону України, організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації «ЛНР», організації захоплень будівель, де розташовувалися Луганська облдержадміністрація та УСБУ в Луганській області.

Єфремова затримали 30 липня 2016 року в аеропорту перед вильотом до Австрії, заарештували наступного дня. Відтоді він перебуває у СІЗО – спочатку в київському, а згодом у Старобільську на Луганщині.

На останньому засіданні Старобільський районний суд Луганської області продовжив строк арешту Єфремова до 22 червня 2019 року, відмовившись випустити його під домашній арешт.

Loading...